25-lecie Klubu Sportowego ANDY

Fot. UM Siemiatycze Fot. UM Siemiatycze

W dniach 18-19 listopada Klub Sportowy "ANDY", którego założycielem jest trener i wychowawca dzieci i młodzieży Andrzej Nowaczuk, obchodził swoje 25-lecie. Z tej okazji w Siemiatyczach odbyła się uroczysta "Międzynarodowa ANDY Gala", w której udział wzięły osobistości świata sportu i sztuk walki, medaliści i mistrzowie m.in. thai/kick boxingu - Franky Pawlak (Austria), karate kyokushin - Piotr Sawicki, kick boxingu – Cezary Podraza i Piotr Bąkowski, taekwondo – Bartłomiej Turczyński oraz capoeiry – Formado Bruto (Brazylia).

Poza uczestnictwem w jubileuszowych pokazach zawodnicy "Andy" i wielbiciele sportów walki mieli okazję trenować swoje ulubione style pod okiem mistrzów. Andrzej Nowaczuk oraz zawodnicy Laura Goliszek i Kacper Nowaczuk - podwójni mistrzowie świata międzynarodowych zawodów Unified World Championship Italy 2017 – jednej z największych na świecie imprez w dziedzinie sztuk i sportów walki, otrzymali dyplomy gratulacyjne Burmistrza Miasta Siemiatycze wraz z upominkami.

Podczas gali Akademia Andy przyznała także honorowe odznaczenia osobom, które od lat wpierają rozwój sportu i aktywności fizycznej w Siemiatyczach. Okolicznościowym medalem wyróżniony został Burmistrz Miasta Siemiatycze Piotr Sinakowicz, wieloletni sympatyk, kibic i patron działań klubu "ANDY".

Źródło: UM Siemiatycze

Redakcja

Email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.