Spotkanie autorskie z Jackiem Łapińskim, autorem książki "Jak być lepszym". Wstęp wolny.

Spotkanie z Jackiem Łapińskim Spotkanie z Jackiem Łapińskim

W dniu 9 marca (środa) 2016 r. o godzinie 16.30 w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Siemiatyczach odbędzie się spotkanie autorskie z Jackiem Łapińskim, autorem książki "Jak być lepszym". Wstęp wolny.

Spotkanie odbędzie się w ramach Dnia Kobiet w Bibliotece. Z tej okazji wszystkim Paniom składam najserdeczniejsze życzenia, a jako pisarz dołączam kwiaty ze słów wraz z ulubioną dedykacją: „Im bardziej delikatny i wyszukany jest kwiat piękności tym czulsza powinna być ręka, która go zrywa”.

Książka "Jak być lepszym" (wydanie drugie) dotyczy psychologii pozytywnej, rozwoju osobistego oraz zawodowego. Książka skłania do refleksji i inspiruje do działania.

Jacek Łapiński - jest autorem książki, ale prowadzi także szkolenia z zakresu rozwoju osobistego oraz pisze doktorat z prawa konstytucyjnego na Wydziale Prawa UwB. W przeszłości był radnym sejmiku województwa podlaskiego. Autor prowadzi stronę autorską (inspirowanie od dobrego do lepszego): www.jaceklapinski.pl

Łapiński jako mors uczestniczył w III Siemiatyckim Zlocie Morsów.

Ostatnio zmienianywtorek, 08 marzec 2016 22:16
Redakcja

Email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.