Kino w czasie ferii

W czwartek 1 lutego w Siemiatyczach wyświetlane zostaną bajki “Fernando”, “Tedi i mapa skarbów”, film przygodowy “Jumanji. Przygoda w dżungli”, a także dwie komedie romantyczne “Narzeczony na niby” oraz “Podatek od miłości”.

“Fernando” – godz. 12.00

fr

Fernando jest młodym byczkiem niepodobnym do innych - zamiast walczyć, woli bowiem leżeć pod drzewem i wąchać kwiatki. Pewnego dnia pięciu mężczyzn poszukuje najwaleczniejszego i najodważniejszego byka, który weźmie udział w walkach w Madrycie. Za sprawą pomyłki ich wybór pada na Fernanda, który musi stawić czoła losowi.

“Jumanji. Przygoda w dżungli” – godz. 14.00

jum

Kiedy dzieciaki odkrywają starą konsolę gier wideo z grą "Jumanji", o której nigdy dotąd nie słyszały, natychmiast przenoszą się w świat niebezpiecznej dżungli. To właśnie w niej dzieje się akcja gry, a one stają się awatarami postaci, które wybrały. Wkrótce odkrywają, że w Jumanji chodzi nie tylko o grę, ale przede wszystkim o przetrwanie.

“Tedi i mapa skarbów” – godz. 16.15

7819193.6

Tedi Jones udaje się do Los Angeles, by zapoznać się z nowymi odkryciami archeolożki Sary Lavroff. Odnalazła ona papirus wskazujący na istnienie naszyjnika należącego do mitycznego króla Midasa, który mocą swego dotyku wszystko zamieniał w złoto. Pełne radości ponowne spotkanie Tediego i Sary szybko zamienia się w niebezpieczną przygodę, kiedy Sara zostaje porwana przez pewnego bogacza.

“Narzeczony na niby” – godz. 18.00

ddsfafa

"Narzeczony na niby" to opowieść o związkowych perypetiach, które pokocha każdy, kto choć raz zakochał się w niewłaściwej osobie. Gdy któregoś dnia życie Kariny zamienia się w pasmo nieszczęść, postanawia ona wziąć sprawy w swoje ręce i "podkolorować" rzeczywistość.

“Podatek od miłości” – godz. 20.00

pod

Surowa inspektor Klara ściga domniemanego oszusta podatkowego – cynicznego, acz pełnego uroku Mariana, który przez niefrasobliwość i dobre serce popadł w kłopoty podatkowe. Kiedy los „ściganego” wydaje się przesądzony, nieoczekiwanie i wbrew wszelkim regułom Klara i Marian zakochują się.


Projekcje odbędą się w sali SOK przy ul. Zaszkolnej 1. Bilety do nabycia bezpośrednio przed seansem.

Źródło: UM Siemiatycze

Ostatnio zmienianyponiedziałek, 29 styczeń 2018 12:54
Redakcja

Email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.