Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarka

Turniej o Puchar Tymbarka „Z podwórka na stadion” to największy w Polsce młodzieżowy turniej piłki nożnej. W ubiegłym roku w „Pucharze Tymbarka” w całym kraju zagrało ponad 200 000 dziewcząt i chłopców. Finał województwa podlaskiego odbył sie 09.04.2015 w Sokółce.

Pierwsze mecze rozpoczeły się o godzinie 10:00. Specjalnie na potrzeby turnieju wyznaczonych zostało 9 małych boisk o wymiarach 40 x 20 metrów. Uczestnikami zawodów były drużyny wyłonione w eliminacjach powiatowych.

Turniej został rozegrany w 3 kategoriach wiekowych zarówno chłopców, jak i dziewcząt:
-U 8,
-U 10,
-U 12.

Siemiatycze reprezentowała Szkoła NR 1 w kategorii wiekowej u8 i u10. Drużyna chłopców w kategorii wiekowej u10 zajęła 2 miejsce tracąc po trudnym meczu finałowym możliwość wystąpienia w finale ogólnopolskim na Stadionie Narodowym. W kategorii wiekowej chłopcy z kategorii u8 zajęli 3 miejsce. Najlepszym zawodnikiem turnieju został Dominik Sikora a najlepszym bramkarzem Mateusz Kozakiewicz.