Bieg Borsuka - Biegi Brzegami Bugu

Bieg Borsuka fot. Andrzej Radzikowski Bieg Borsuka

Dziś 31.01 odbył się pierwszy z Biegów Brzegami Bugu. Zaplanowany na 24.01 pierwszy bieg "Dworski szus" nie odbył się z powodów pogodowych. Z tego względu dzisiejszy bieg "Borsuka" można uważać za inauguracyjny. 

Biegi Brzegami Bugu w początkowej fazie planowania miały być biegami narciarskimi. Ze względu na aurę, która nie sprzyja sportom zimowym zostało to zmienione na bieg z Nordic Walking. Nie wszyscy zawodnicy posiadali kijki do Nordic Walking z tego względu zawodnicy biegli z i bez kijków. Biegi Brzegami Bugu mają charakter rekreacyjny dlatego liczyła się i liczy przede wszystkim dobra zabawa niż twarde sportowe współzawodnictwo.

Jest to idealnym momentem na spędzanie wolnego czasu z rodziną, na wspólną zabawę i wspólne bieganie. Bieganie jest sportem towarzyskim w pełnym tego słowa znaczeniu; sportem, którego uczymy się i który uprawiamy wspólnie z innymi osobami. Rodzice i dzieci mogą oddać się bieganiu, aby odkrywać przyrodę z zupełnie innej strony i wspólnie spędzać czas na zabawie.

W biegu "Borsuka" wzięło udział 23 zawdników i zawodniczek.  W kolejnośći pierwsze trzy miejsca zajeli: Adam Wakuluk, David Gaboriaud oraz Mirosław Samociuk.

Strudzeni zawodnicy i wierni kibice będą mieli okazję zregenerować się przy posiłku, jaki w tym momencie przygotowuje znakomity francuski kucharz, ekspert kuchnia.tv - David Gaboriaud

Fotorelacja <<kliknij tutaj>>

image 7d17390cf814e111394e5d0fc64397faf54c05c3db92b1276370c921736621dd V

Bieg Borsuka

Nastepny bieg 7 (14) lutego - Serpelice

Źródło: foto i informacje Andrzej Radzikowski - siemki24.pl

Ostatnio zmienianysobota, 31 styczeń 2015 18:20
Redakcja

Email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.