Marcin siemiatycki beatboxer

Nazywa się Marcin, ma 20 lat, mieszka i pochodzi z Siemiatycz. Jego głównym zainteresowaniem jest Human Beatbox.

Beatbox jest to sztuka rytmicznego tworzenia dźwięków perkusyjnych, melodii i naśladowanie dźwięków instrumentalnych za pomocą narządów mowy. Uważa się, że beatbox powstał w latach 70. ubiegłego wieku.

Beatboxem zaczął się interesować w wieku 12-13 lat. Ale już w szkole podstawowej  miał pierwsze udane próby w tworzeniu dzwieków nalezących do beatboxu, nawet o tym nie wiedząc. Zainspirował go kolega mający już doświadczenie z beatboxem co skłoniło jego do nauki. Beatboxu uczył się z internetu oglądajac youtube oraz czytając blogi.

Marzeniem Marcina związanym z beatboxem jest wygranie WBE Beatbox Battle, które jest organizowane co roku w Warszawie, polega ono na wyłonieniu najlepszego beatboxera w Polsce.

Jak wspomina był czterokrotnym uczestnikiem jesiennych treli z czego trzy razy był w gronie zwycięzców, uczestniczył także jako support na Siemiatycze Flow Festival 2013 i 2014 i wielu innych występach.

Ostatnio zmienianypiątek, 05 grudzień 2014 17:55

1 komentarz

  • Vovol
    Vovol sobota, 06 grudzień 2014 13:20 Link do komentarza

    Ćwicz, nie trzymaj talentu w kieszeni. Powodzenia ale jeszcze trochę trzeba przynajmniej na poziom Polski trenować swoje gardelko ;)

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.