Pomysł na spędzenie czasu wolnego

Niejednokrotnie zadajemy sobie pytanie, jak i gdzie spędzić wolny czas z dziećmi? Jak zapewnić im wspaniałe wspomnienia z dzieciństwa? Przeważnie czas wolny spędzamy przed telewizorem, komputerem czyli biernie. Niby razem, ale osobno. Czy na pewno tak musi być!? Oczywiście, że nie!

To, w jaki sposób nasze pociechy będą spędzały czas wolny, jakie atrakcje im zapewnimy na pewno będzie miało wpływ na ich całe życie. Każdy dobrze zaplanowany weekend, urlop czy po prostu czas wolny pamiętamy bardzo dobrze, bo to co fajne wspomina się zawsze i wszędzie z uśmiechem na twarzy!

Jeżeli nie mają Państwo pomysłu na ciekawą formę spędzenia czasu z rodziną, mamy dla Was wspaniałe miejsce godne polecenia! Miejsce, w którym można odpocząć, zrelaksować się i na chwilę odpocząć o codziennych problemach.Radość z przyjemnie spędzonego czasu na łonie natury, wśród pięknej roślinności i cudownych zwierząt zapewni Ośrodek Wypoczynkowy „Stajnia i Pensjonat” Żurobice.

Ośrodek znajduje się w pobliżu Siemiatycz i oferuje nie tylko wspaniałą atmosferę podczas pobytu w pięknych i przytulnych pokojach, ale główną atrakcją są jazdy konne organizowane dla osób o różnym stopniu zaawansowania.

Osobom początkującym pensjonat oferuje naukę jazdy konnej, a bardziej wtajemniczonym w arkana jeździectwa jazdę konną w terenie. Najmłodszych gości ucieszy na pewno zwiedzanie stajni i karmienie koni.

Pensjonat poleca również przejażdżki bryczkami oraz wozami konnymi po malowniczej okolicy, a także udział w dwutygodniowych obozach jeździeckich. Ośrodek organizuje liczne imprezy okolicznościowe, a najbliższa z nich to III Otwarcie Sezonu Jeździeckiego, która odbędzie się 06.06.2015 r. Atrakcją imprezy będą między innymi pokazy jeździeckie(Kadryl), woltyżerka, jazda na oklep, jazda bez ogłowia, jazda w sukniach. Podczas pokazów będzie można porozmawiać z gospodarzami imprezy, którzy zawsze służą pomocą i dobrą radą.

Warto dodać, iż Ośrodek Wypoczynkowy „Pensjonat i Stajnia” z Żurobic zajął III miejsce w kategorii gospodarstw agroturystycznych oferujących wypoczynek w kwaterze od 6-12 osób.

 

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.