Siemiatycki Zlot Morsów 2017

Fot. UM Siemiatycze Fot. UM Siemiatycze

Już po raz czwarty Siemiatycze były gospodarzem zlotu morsów. W niedzielę, 5 marca br., na siemiatycką plażę przybyły grupy miłośników zimowych kąpieli m.in. z Białegostoku, Sokółki, Łomży, Augustowa, Wołomina, Zielonki, Wysokiego Mazowieckiego, Ciechanowca i Ostrołęki. Morsowanie w Siemiatyczach zapoczątkowali i z sukcesem kontynuują przez lata „Pozytywnie Zakręceni” z grupy siemiatyckich morsów.

Rozgrzewka i konkurencje rekreacyjne w rytm muzyki poprzedziły kąpiel w siemiatyckim zalewie. Skorzystało z niej około 250 osób, osoby starsze, młodzież, a nawet dzieci. Morsów dopingowali licznie przybyli mieszkańcy Siemiatycz oraz goście, którzy przyjechali z grupami morsowymi.

Po kąpieli można było ogrzać się w saunie i skorzystać z ciepłej – tym razem – kąpieli w bani. Wszystkie osoby, które wykąpały się w siemiatyckim zalewie otrzymały pamiątkowe medale. Medale wręczyli Burmistrz Siemiatycz Piotr Siniakowicz oraz Dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji Mariusz Pyzowski.

Kolejny zlot już za rok!

Źródło: UM Siemiatycze

Redakcja

Email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.